Coğrafi Bilgi Sistemi Yönetim Yazılımı

Coğrafi Bilgi Sistemi Yönetim Yazılımı; ihtiyaç duyulan harita özelliklerinin altyapısını ve harita katmanlarının yönetimini sağlayacaktır.

İncele

Görev Yönetimi Yazılımı

Görev Yönetimi Yazılımı; planlama, görevlendirme (görev atama), görev uygulama, görev gözden geçirme ve öğrenilen derslerle görevi kapatma işlevlerini sağlayacaktır.

İncele

İzleme ve Yönetim Yazılımı

İzleme ve Yönetim Yazılımı, konuşlandırılan her bileşenin log dosyalarına erişimi, kural dışı durumlara ve denetim izlerine erişimi ve sanallaştırmaların yönetimini sağlayacaktır.

İncele

Kimlik ve Erişim Yönetim  Yazılımı

Kimlik ve Erişim Yönetimi Yazılımı; IT kaynakları, ortamlar ve sistemlerin kullanıcı kimliklerini ve erişim haklarını kontrol etmek ve izlemek için gerekli bileşenleri sağlayacaktır.

İncele

Veri Sözlüğü yayınlama ve
Yönetim Yazılımı

Veri Sözlüğü Yayınlama Yazılımı; oluşturulan meta verilerin diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilmesi amacıyla meta verilerin yayınlanmasını, raporlanabilmesini ve sorgulama yapılabilmesini sağlayacaktır.

 

İncele

Olay Yönetimi Yazılımı

Olay Yönetimi Yazılımı; olay ile ilgili toplanan bilgiler ile birlikte ortak resmi oluşturma, yönetme ve paylaşma, harita ajanslarından bilgi toplama, kolluk kuvvetlerinden, savunma, acil durum hizmetleri, sınır kontrol sistemleri, kritik altyapılar, sağlık hizmetleri vb. birimlerden gerçek zamanlı bilgi toplama kabiliyeti, gerçekleşen olaylar ile ilgili operasyon oluşturma ve operasyon bilgilerini kaydetme, analiz katmanı ile birlikte gerçekleşen olay ve operasyonların özel analizlerinin raporlanabilmesini sağlayacaktır.

İncele

Portal – Yönetim Paneli Yazılımı

Portal; içeriğin oluşturulması, yayınlanması ve yönetilmesi, öneri ve şikayetler, anket, forum, mesajlaşma, toplu posta, etkinlik takvimi, saat, RSS vb. standart uygulamalar ile birlikte dışa açık portalın oluşturulmasını sağlayacaktır.

İncele

Talep yönetimi Yazılımı

Talep Yönetimi Yazılımı; taleplerin toplanmasını, planlanmasını ve yönetilmesini sağlayacaktır.

İncele

Container Yönetim Sistemi

Container Yönetim Sistemi, işletim sistemleri üzerinde çalışan “docker container”ların takibini ve yönetimini sağlar.

 

İncele