BİZ KİMİZ

BIB, İSTATİSTİK ve BİLİŞİM temelli, AR-GE ve İNOVASYON projelerinde 17. yılını tamamlamıştır.

Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Kalkınma Bakanlığı/DPT, GAP İdaresi Başkanlığı, Kalkınma Ajansları finansmanlı projeler başta gelmek üzere pek çok kamu, özel kurum ve kuruluş; üniversiteler ve sivil toplum örgütleri ile projeler gerçekleştirmiştir. Ar-Ge faaliyetlerini gerçekleştirdiği bünyesinde Yapay Zeka, IoT ve Elektronik laboratuvarlarını içeren Süleyman Koyuncugil İnovasyon Merkezi’nde katma değer yaratacak yenilikçi ar-ge tabanlı projeler geliştirmeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak pazarın taleplerine uygun 8 farklı alanda çözümler ortaya koymuş olan BİB %100 Yerli ve Milli Video Konferans Sistemi olan “FOCUS Video Konferans Sistemi” ni kullanıcıların hizmetine sunmasın yanı sıra sınırsız katılımcı ve aynı anda birden fazla simultane imkanı sağlayan Focus-Webinar sistemini de portföyüne eklemiştir.

Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda; uzmanlık alanımız olan yapay zeka, veri madenciliği, veri tabanı, istatistiksel veri analizi, iş süreçleri, iş zekası alanlarında çözüm ihtiyacı olan her alandan müşterilerimize, bilgi teknolojileri kalite ve güvenliği standartları doğrultusunda katma değer yaratan Ar-Ge tabanlı yenilikçi, hızlı, güvenli ve kaliteli çözümler sunarak müşteri sadakati yaratmaktır.
Nitelikli personelimiz ve sahip olduğumuz Ar-Ge altyapısıyla, bilgi güvenliği ve kalite standartlarına önem vererek pazar ihtiyaçlarına katma değer yaratan çözümler geliştirmek ve müşteri memnuniyeti odaklı ulusal ve uluslararası alanda tanınan ve hizmet kalitesiyle öncülük eden bir marka olmaktır.
Bu kapsamda ana ilkemiz koşulsuz müşteri memnuniyeti olup “müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sağlamak” hedefimizdir.

KİLOMETRE TAŞLARI

HIZLI VE KALİTELİ ÇÖZÜMLER

BIB, her zaman günün son teknolojisini kullanarak tecrübeli ekibi ile akademik bilgilere dayanarak her projesini doğru temeller üstüne inşa etmeyi kendisine felsefe haline getirmiştir.

DESTEK

Teslim sonrası ve öncesi her süreçte yanınızdayız.

DESTEK

Teslim sonrası ve öncesi her süreçte yanınızdayız.

 

HİZMETLER

Gelişen teknolojilere titizlikle uyum sağlıyoruz.

HİZMETLER

Gelişen teknolojilere titizlikle uyum sağlıyoruz.

 

GÜVENLİK

Ürün ve projelerimizi son teknoloji güvenlik standartlarıyla koruyoruz.

GÜVENLİK

Gelişen teknolojilere titizlikle uyum sağlıyoruz.