YÖNETİM KURULU

Prof. Dr. Ali Serhan KOYUNCUGİL
Prof. Dr. Ali Serhan KOYUNCUGİLYönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleriyle; Doçentlik unvanını İstatistik alanında almıştır. Halihazırda, Başkent Üniversitesi Sigortacılık ve Risk Yönetimi Bölümünde Profesör ve Üniversite Projeler Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Araştırma ve çalışmaları; veri madenciliği, büyük veri analitiği, yapay zeka, büyük veri, derin öğrenme, makine öğrenimi, örüntü tanıma, yüz tanıma sistemleri, nesne tanıma sistemleri, ses tanıma sistemleri ile Sanayi 4.0 uyumlu otonom sistemler tasarımı ve uygulamaları üzerine yoğunlaşmış olup; bu konularda kullanımda olan geliştirdiği sistem ve yazılımları bulunmaktadır. Prof. Koyuncugil Yapay Zeka Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, International Statistical Institute (ISI) seçilmiş üyesi (fellow), ISI-IASC (International Association of Statistical Computing) yönetim kurulu üyesi; ISI-IASC Committee on Computaional Statistics, Data Mining and Knowledge Discovery Yönetim Kurulu Başkanı; IASS (International Association of Survey Statisticians) üyesi, Türk İstatistik Derneği üyesi, Türkiye Bilişim Derneği üyesi ve İstatistik Mezunları Derneği eski başkan yardımcısıdır. Ayrıca, TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği) danışmanlar kurulu üyesidir. Pek çok ulusal (TÜBİTAK, Kalkınma Ajansları, Gap İdaresi Başkanlığı, vb.) ve uluslararası (Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, vb.) projede Proje Yöneticisi, Araştırmacı, Uzman, Danışma Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. Halihazırda Sanayi 4.0’a uyumlu yapay zeka, büyük veri analitiği, otonom sistemler geliştirmeye dayalı projelerde yöneticilik yapmakta; sistemler geliştirmektedir. Pek çok ulusal ve uluslararası dergi, kitap ve kitap grubunda editör, editörler kurulu üyesi, danışma kurulu üyesi, hakem; konferanslarda ise düzenleyici, danışma kurulu üyesi ve hakem olarak yer almıştır.

Hüseyin Tolga KOYUNCUGİL
Hüseyin Tolga KOYUNCUGİLYönetim Kurulu Başkan Vekili
Ferhan Yılmaz KOYUNCUGİL
Ferhan Yılmaz KOYUNCUGİLYönetim Kurulu Üyesi

GENEL MÜDÜR YARDIMCILARI

Demet ERGÜNEŞ
Demet ERGÜNEŞİdari İşler Genel Müdür Yardımcısı

Hacettepe Üniversitesi- İstatistik Bölümü’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Profesyonel iş hayatına bankacılık sektöründe tahvil-bono piyasasında başlamıştır. 2002 yılında Bilkent Holding bünyesine geçerek, yaklaşık 17 yıl Kurumsal Yönetim Sistemleri Müdürü olarak görev yapmıştır. Bu kapsamda; Holding’e bağlı üç şirkette ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 10002, ISO 15838, TSE HYB, MSB Tesis Güvenlik…vb. gibi yönetim sistemlerin kurulması, yönetimi, denetimi ve uygulamasında ana yönetici olarak görev almıştır. Ayrıca Bilkent Holding bünyesinde “Kurumsal Risk Yönetimi” kapsamında Süreç Yöneticisi olarak rol almıştır.

Yöneticimiz; 2019 yılından itibaren ise şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olup hem “Kurumsal Yönetim Sistemleri” nin uygulanmasından hem de idari konularda sorumluluk verilen süreçlerde koordine ve kontrolden sorumludur.

Zafer KARACA
Zafer KARACATeknik Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümününde lisans eğitimini alan Zafer KARACA ilk orta ve lise öğreniminide  Ankara’da tamamlamıştır. 2005 yılında TC İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi’nde  göreve başlamış 2016 yılına kadar Donanım ve Teknik Servis Şube Müdürlüğü ve Sistem Yönetim Şube Müdürlüğü’nde görev yapmıştır. e-Dönüşüm kapsamında e-İçişleri, İSAY, e-Otoban, Yerel Bilgi, İş Zekası,  Muhtar Bilgi Sistemi, DERBİS, e-Arşiv , e-Belediye ve TC İçişleri Bakanlığı Felaket Kurtarma Merkezi başlıcaları olmak üzere bir çok projede görev yapmıştır. Sistem Yönetim Şube Müdürlüğü’nden Sistem Yönetim ve Güvenlik Uzmanı olarak 2016 yılı itibari ile ayrılmış ve özel sektörde iş hayatına devam etmiştir. Görev süresi boyunca Sunucu, Storage, Network ürünleri, Sertifika Yönetimi NES, Kullanıcı ve Posta Hesapları, FIREWALL/IPS/IDS/DDOS Güvenlik ürünleri, Alt yapı ve ITIL konularında çalışmıştır. ISO/IEC 27001, ISO/IEC 20000-1,  ISO 9001,  ISO 22301 sertifikalandırma süreçlerinde görev almış, sanallaştırma ve güvenlik ürünleri üzerine uzmanlığına devam etmiştir. Bulut hizmetleri, Büyük Veri, CI/CD süreçleri, Yapay Zeka ve IOT alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Yöneticimiz; 2019 yılı Ocak ayından bugüne NACORAC-CFCU projesinde Sistem Mimarı ve Entegrasyon Yönetcisi ve BİB Yazılım Savunma Eğitim Enerji AŞ’de  Teknoloji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak  iş hayatına devam etmektedir.

PROJELER KOORDİNATÖRÜ

Mehmet Akif KÖYLÜ
Mehmet Akif KÖYLÜ
8 Mayıs 1994 tarihinde Kayseri’de doğdu. Kayseri Sema Yazar Anadolu Lisesi’nden mezun olduğu 2012 yılında Başkent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü %100 ÖSYM başarı bursu ile kazandı ve 2017 yılında mezun oldu. Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Yönetimi alanında “Halka Açık İmalat Sanayi İşletmelerinin Yapay Zeka Yöntemleri İle Finansal Risk Sınıflaması Ve Risk Göstergelerinin Belirlenmesi” tezini sunarak yüksek lisans programını başarıyla tamamladı. Üniversite yılları ve sonrasında çeşitli sektörlerde çalışarak; iş geliştirme, hibe ve destek programları, pazarlama ve tanıtım ile etkinlik organizasyonları konularında yeteneklerini geliştirdi.
 
Eylül 2020’den beri firmamızda Projeler Koordinatörü olarak görev alırken iş geliştirme, proje yönetimi süreçlerinden sorumludur. Proje yönetimi, iş geliştirme, etkili iletişim, takım yönetimi gibi yeteneklerinin yanı sıra pazarlama, finansman, raporlama ve analiz, etkinlik planlama, sosyal medya kullanımı gibi alanlarda uzmanlığı bulunmaktadır.