FOCUS-UNI

Focus-Uni fiziki olarak ulaşım problemini ortadan kaldıran ve dilediğiniz her yerden tek tıkla ziyaret imkanı sunan bir web uygulamasıdır.

Focus-Uni herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın eş zamanlı hizmet sunar. Üniversitenizin öğrenci işleri, fakülteler, yurtlar ve buna benzer alanlarıyla ilgili, görevli kişilerden bilgi alma ve sorularınızı canlı olarak sorma imkanı sunar.

Focus-Uni ile tanıtım odalarında her bölümü ayrı ayrı tanıtabileceğiniz gibi, fakülte veya üniversite genelinde de canlı olarak tanıtım yapma, üniversitenizin idari birimlerini, sosyal, kültürel ve diğer tüm olanaklarını canlı olarak sunma olanağı sağlar.

Focus-Uni’de üniversite öğrenci adayları ile yapılan görüşmeleri kaydetme ve üniversite öğrenci adayı için sistem içerisinde not alabilme özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda üniversite öğrenci adaylarının kullanıcı bilgilerine, hangi konferans odasına girdiği bilgisine, üniversite öğrenci adaylarının sayısına ve sisteme giriş saatlerine erişim sağlama imkanı sunar.

Focus-Uni online oturumlarda akıllı tahta olanağı ile ek açıklamaları otomatik olarak üniversite öğrenci adaylarına gerçek zamanlı görüntüleme imkanı sunar.

Focus-Uni ile Neler Yapılabilir ?

  • Focus-Uni’de üniversite öğrenci adaylarının sizden talep ettiği yazılı ve görsel içerikleri çeşitli formatlarda iletebilir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Tanıtım esnasında canlı sunum ile tanıtım yapılırken üniversite öğrenci adaylarının ihtiyaçları veya gelen soruları doğrultusunda anlık olarak ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

  • Focus-Uni’de bilgi vermek istediğiniz tanıtım odasına giriş yaparak her bir odadan eş anlı olarak onlarca üniversite öğrenci adayına sunum yaparken dilediğiniz adaya ses-görüntü izni verebilir, sorularını cevaplayabilir ve adayları yönetebilirsiniz.

  • Focus-Uni’de her bir tanıtım odasına özel katalog broşür, afiş ve video yükleyebilir bunları üniversite öğrenci adaylarıyla paylaşabilirsiniz.